Szybsza obsługa
klienta w Gastronomii

Oprogramowanie dla gastronomii

Oprócz podstawowych funkcji charakterystycznych dla oprogramowania dla gastronomii, warto zwrócić uwagę na nowoczesne rozwiązania wspomagające pracę kelnerów i kadry zarządzającej w restauracji.

W naszej ofercie znajdziesz dedykowane dla gastronomii programy firmy Softech (Gastro Pos i Gastro Szef), które cieszą się dobrą opinią i zaufaniem naszym i naszych klientów od wielu już lat.

W ostatnim czasie, odpowiadając na zapotrzebowanie rynku na najnowocześniejsze rozwiązania, dołączyliśmy do naszego asortymentu programy S4H Pos i S4H Chef, autorstwa kołobrzeskiej firmy S4H. Programy oferują możliwość podłączania nowoczesnych urządzeń oraz zarządzania pracą restauracji oddalonych od siebie o setki czy tysiące kilometrów.

Jeśli potrzebujesz oprogramowania w najprostszym lecz mimo to nadal funkcjonalnalnym standardzie możemy polecić sprawnie działający program SOGA firmy NOVITUS z Nowego Sącza.
Przejrzysty i bardzo czytelny układ programu umożliwia niezwykle szybkie opanowanie go przez pracowników i nie wymaga wcześniejszej znajomości obsługi komputera nawet na poziomie podstawowym.

Nasze propozycje:

  • S4h (producent S4H)
  • SOGA (producent Novitus)
  • Gastro Pos (producent Softech)
  • Gatsro Szef (producent Softech)
  • GoPos

Partnerzy Oprogramowani