Wysokiej jakości Urządzenia Fiskalne

Urządzenia fiskalne

Urządzenie fiskalne, to zarówno najprostsza kasa z oferowanych przez producentów, jak też systemowa lub drukarka fiskalna, która wraz z komputerem i programem sterującym tworzy stanowisko sprzedaży. Wybierz odpowiednie urzadzenie dla swoich potrzeb.

Wszystkie urządzenia fiskalne posiadają jedną wspólną cechę tj. wbudowany moduł fiskalny (pamięć fiskalną). W pamięci fiskalnej, na zakończenie dnia sprzedaży, zapisywane są kwoty netto i podatku według poszczególnych stawek VAT, a także łączna kwota podatku i łączna kwota sprzedaży brutto. Dane te zapisywane są w tzw. dobowym raporcie fiskalnym, w którym, całodzienny utarg zostaje trwale zapisany, bez możliwości zmiany bądź usunięcia wpisu.
W przypadku drukarek fiskalnych, sprzedaż realizowana jest za pomocą programu aplikacyjnego uruchomionego na PC. Z punktu widzenia klienta, obsługa na kasie i drukarce fiskalnej jest identyczna. Dla ułatwienia obsługi stosowane są tzw. skanery kodów kreskowegych i wagi elektroniczne.

Kasy Fiskalne

Drukarki Fiskalne

Urządzenia Przenośne

Rozwiązania POS

Aktualnie przepisy umożliwiają odzyskanie części poniesionych wydatków na zakup kasy fiskalnej nawet do 700 zł.
Nasi pracownicy pomogą Ci wypełnić odpowiednie dokumenty z tym związane. Z nami zyskasz nie tylko 700 zł, ale też wiedzę potrzebną Ci do prowadzenia własnego przedsiębiorstwa. Podpowiemy Ci jak optymalnie zaprogramować kasę doradzimy jak dobrać użyteczny sprzęt komputerowy i oprogramowanie, które ułatwi dokonywanie analiz sprzedaży oraz efektywne działanie i kontrolę pracowników.

Partnerzy oprogramowania